Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız 1986 yılında demir doğrama atölyesi olarak faaliyete başlamış ve 1997 yılında Teknik Metal Demir Doğrama San. Tic .Ltd. Şti olarak yenilenmiştir. Uzun yıllar hizmet etmenin deneyimi ile uzman personel kadromuzla özellikle mimarlık firmalarına hizmet vermekteyiz.

Atölyemize bekleriz!

“Atölyemizde ürünlerimizi yerinde incelemek isterseniz haftaiçi 08:00-18:00 saatleri arasında ve cumartesi günü ise 09:00-17:00 saatleri arasında atölyemize kahve içmeye bekleriz”

Ne Yapıyoruz?

Ferforje ve Lazer Kesim…

Hizmet alanlarımız Ferforje, Paslanmaz, Demir Doğrama, Dekorasyon, Çelik Konstrüksiyon, Lazer Kesim, CNC Kesim Motifler, Özel İmalat Kapı Kolları, Özel İmalat Rozetler ve tasarımlarımızla sizlere en güzel olanı sunmaya çalışmaktayız. Personelimiz çoğunlukla Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunudur.

Teknik Metal Ferforje; Demir ve Paslanmaz işlerinde sipariş üzerine çalışmaktadır.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli

Proje başlangıcından bitimine kadar en ufak ayrıntılar bile bizim için çok önemli. Sizden gelen değişiklik taleplerine olumlu yaklaşıyor ve her şey sizin istediğiniz gibi olana kadar gayretle çalışıyoruz.

Profesyonel Takım Çalışması

Metal İşleri bölümü mezunlarından oluşan ekibimiz; takım lideri ve ustalarımız büyük bir gayretle projenin zamanında tamamlanabilmesi için hep birlikte hassasiyetle çalışmaktadır.

Tüm Sorumluluk Bizde!

Projenizin teslimine kadar olan süreçte yaşanabilecek her türlü sorunda gerekirse ürünün yeniden imalatına karar veriyor ve bütün sorumluluğu biz alıyoruz. Size kusursuz bir proje teslimi sunuyoruz.